Distanční výuka a karanténa

30.11.2021 18:54

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že ve třídě 4.B byl zjištěn případ osoby pozitivně testované na covid-19, komunikovala jsem odpoledne s KHS a podle jejich vyjádření půjde třída s největší pravděpodobností do karantény. Rozhodnutí o případné karanténě by nám mělo být zasláno ještě dnes.

Škola karanténu žákům nenařizuje, to je v pravomoci KHS, proto čekáme na jejich vyhodnocení situace a rozhodnutí. (Do této chvíle jej bohužel zatím nemáme.)

Paní učitelka třídní už Vás informovala, že jakmile vyjádření dostaneme, předáme Vám tuto informaci prostřednictvím mailu, Školyonline a webových stránek třídy. Pro nás i pro Vás je to složitá situace, ale bez zmiňovaného rozhodnutí z KHS nemůžeme žákům karanténu a distančí výuku nařídit. Chceme ovšem předejít dalším kontaktům a šíření nemoci, proto Vás paní učitelka třídní na tuto možnost výuky upozornila.

Děkujeme za pochopení,

B. Křížová