Distanční výuka AJ

13.10.2020 21:45

Zdravím Vás, milí prvňáčci a rodiče, snažíme se co nejpružněji reagovat na aktuální situaci tak, abychom splnili požadavky nařízení vlády a ulehčili distanční vzdělávání i Vám. 

Děti dnes dostaly 2 listy s obrázky postav z naší učebnice + folii, do které budou tyto kartičky ukládat (kartičky z kopií vystřihněte a všech 12 obrázků vložte do první přihrádky - jedná se o slovní zásobu 1. lekce z celkových 7 lekcí) - obrázky si mohou děti vybarvit a můžete s nimi hrát např. pexeso + procvičovat výslovnost. 

Podle nařízení vlády není synchronní výuka (online videohovor) pro první třídy povinná - vzhledem k věku a zralosti dětí se doporučuje spíše vyplňování pracovních listů, případně práce s učebnicí a pracovním sešitem. Nicméně, pokud budete mít zájem, přijďte s dětmi zítra 14. října v 10,10h. na naplánovanou schůzku přes aplikaci Teams (děti budou potřebovat pracovní sešit a případně učebnici Happy House 1). Uvidíme, v jakém počtu se sejdeme a následně domluvíme možné další setkání v příštím týdnu. 

Těším se na Vás,

Mgr. Eva Leblová (eva.leblova@zssidliste.cz, tel. 737409688 - prosím 8-16h.)