Další učení - mučení.

05.05.2020 09:58

Dobrý den, ahoj děti. S některými se již brzo uvidíme a ostatním budu posílat úkoly tímto způsobem. Tak a teď co máte dělat. MA - Vztahy mezi čísly, závislosti. Učebnice str.124 - 125, PS - str.20, 21. ČJ - Vzory podst. jmen rodu ženského. Zopakujte si podle učebnice poučky / str. 62 - 70/. Procvičujte v PS Barevná čeština str.36 - 38. Někteří to mají asi už vypracované, tak si najděte něco jiného na procvičování. Zase si po čase ortevřete PŘ, ZE, DĚ. PŘ - str. 40 -  44 - Horniny - Půda a/ Pes a Kočka/. ZE - str. 30 - 31 - Počasí a Podnebí. DĚ - Císař Rudolf II, Povstání proti Habsburkům str. 46 - 48.                                                                                                                             Asi se vám zdá, že je to hodně, ale hezky si to po menších částech rozvrhněte a nemusíte pospíchat, hlavně si to pamatujte. Zdravím učitelka.