Chemie do 3.4.

29.03.2020 18:08

Vážení,

musím Vás pochválit ohledně odevzdávání projektu. Odevzdali jste většina z Vás a projekty byly velmi pěkné. Nevyhazujte je, budou se ještě hodit. K emailům jen jedna věc - naučte se je prosím Vás psát. Myslím si, že nějaké oslovení, jedna věta a Váš podpis Vám neublíží. Nebaví mě si dopisovat s někým, kdo má email pusinka007... a pátrat, kdo se za tímto nickem skrývá.

Kdo neodevzdal projekt, má poslední možnost a to do 1. 4.

A práce na následující týden:

Každý z Vás vypracuje zadané vzorečky a pošle mi je emailem. Je to opakování 8. ročníku, ale mnohokrát jsme je opakovali také v ročníku letošním. Jsou to ty nejjednodušší vzorečky, které by měl každý z Vás zvládnout.

Opakování vzorců sloučenin.docx (12282)

Opakování vzorců sloučenin.pdf (76451)

Každý z Vás vypracuje zadané vzorečky a pošle mi je emailem. Je to opakování 8. ročníku, ale mnohokrát jsme je opakovali také v ročníku letošním.

Opakování vzorců sloučenin.docx (12282)

Opakování vzorců sloučenin.pdf (76451)

Kdo neodevzdal projekt, má poslední šanci a to do 1. 4.Více zde: https://www.zssidliste.cz/news/chemie-do-3-4/