Český jazyk 23. - 27.3.

23.03.2020 08:26

Milí moji, práce na tento týden bude rozdělena do 2 skupin. Všichni ale procvičujte na umimeto.org (zatím se registrovalo 16 dětí, 14 z nich už i procvičovalo - VÁS MOC CHVÁLÍM :) :) :) ) i na dalších, už dříve zmiňovaných internetových stránkách.

A práce ode mne :

1.Práce pro ty, kteří minulý týden plnili zadání a posílali ke kontrole - vy máte pochvalu a tento týden volněji, nezadávám vám prozatím nic dalšího.

2.Ti, ketří dosud nesplnili - doplňte svou práci, pošlete na mou e-mailovou adresu, kterou najdete v informacích z minulého týdne, práce opravuji a vracím opravené zpět

Písemně měla být odevzdána tato cvičení - 51/1,51/3, 51/4 a nebo c, 54/1. Ze slohu to bylo cvičení 111/1 d min.délka půl strany. Všechny prosím, aby ke kontrole poslali také zápis z literatury o J. Gellnerovi, který si měli samostatně vytvořit.

Mějte se moc fajn, myslím na vás :) :) :)