BALÍČEK PRO DĚTI K VYZVEDNUTÍ OD 31.3. 2020 V LÉKÁRNĚ MAGNOLIE

30.03.2020 14:47

Vážení rodiče,

od zítřka  31.3. 2020 budete mít možnost si vyzvednout balíček pro děti s novými písankami, matematikou, s dalšími úkoly a také rouškou v lékárně "Magnólie" pod nádražím.

Tímto bych chtěla poděkovat za nabídku paní Lhotkové, která to s lékárnou sjednala. Prosím,  i nadále můžete psát na e - mail monika.hlavackova@zssidliste.cz, na WhatsApp, SMS...dále jsem vytvořila na FB soukromou skupinu Třída 1.B ZŠ Sídliště Vlašim, zkuste najít a požádat o přístup, shcválím nebo potom  se pokusím  Vás tam přidat na základě e - mailové adresy.

Ve středu 1.4. 2020 napíši nové úkoly, bylo by tedy dobré, kdyby jste si všichni vyzvedli balíčky během zítřka.

Děkuji všem dětem za dopisy či obrázky, udělaly mi obrovskou radost. Všem, jak to jen jde, odepisuji :-)

Rodičům děkuji za skvělou spolupráci.