20.10.2020 16:00

Hi, children! Na procvičení a zopakování si zazpívejte písničku (The Happy House Song) a zopakujte si, kdo nás provází učebnicí - jména postaviček (hrajte bingo nebo pexeso s vystřihanými obrázky). Zopakujte si také pozdravy (Hello! x Goodbye!) - zazpívejte si The hello song (dostupné na webu - odkaz jsem dávala minulý týden, případně máte v úvodním dopise ze září). Znovu se podívejte na novou myšku Rodneyho (uč. str. 7) a hledejte v první lekci obrázky, které Rodney ukazuje (uč. str. 4 - mum, str. 8 - dad a str. 10 - Daisy) - v pracovním sešitě na str. 8 / první cvičení (Find and draw - děti dokončí za DÚ - do prvního rámečku nakreslí mamku, do druhého taťku a do třetího Daisy). A na závěr si procvičujte frázi Who´s this? (Kdo je to?) - říkanka na str. 8 v učebnici (frázi děti znají z hodin - ptám se tak na postavičky z učebnice). Během prázdnin si děti mohou opakovat slovní zásobu (na webu - hry, písničky a říkanky, pomocí kartiček, v PS, ...) a mohou si také dovyplnit pracovní sešit (+ vybarvit obrázky) na str. 2 - 8 (na str. 8 je závěrečné hodnocení na konci lekce - doporučuji vypracovat pod dohledem a pokud dítě zvládne, vybarví si domeček na konci řádku). Pevně doufám, že se brzy budeme moci vidět naživo, moc se na všechny děti těším! Užijte si prázdniny, jak nejlépe to v aktuální situaci jde! E. L.