23.11.2020 17:00

Zdravím všechny šikovné rodiče prvňáčků z 1.C!

Ráda bych Vám poděkovala za spolupráci během distanční výuky - zvládli jste to báječně! Dnes proběhla hodina již v běžném prezenčním režimu a já Vás chci poprosit o důslednou kontrolu plnění úkolů a přípravu na hodiny - dnes některé děti neměly potřebné pomůcky (modré sešity, kartičky,...). Na každou hodinu AJ musí mít děti připravený pracovní sešit (pokud si je nevyberu ke kontrole), velký modrý sešit (nelinkovaný A4) a desky s kartičkami (1 hromádka s postavami - 2 x 8 kartiček, 1 hromádka se školními potřebami - 2 x 6 kartiček) - všechny pomůcky MUSÍ být podepsané (včetně desek na kartičky a jednotlivých kartiček - stačí iniciály) a sešity obalené (učebnice - barevná, PS - černobílý, modrý sešit) - děti si snadno pomůcky pomíchají a pak není možné určit, komu co patří ;) Učebnice (barevné) budeme nechávat ve třídě, aby děti neměly těžké tašky - na domácí úkoly a procvičování stačí PS, sešit a kartičky. Tudíž dnes dostaly děti za DÚ především podepsat všechny pomůcky, seřadit kartičky (nové si mohou vybarvit), a v PS případně dodělat úkol ze čtvrtka 19. 11. - vybarvit školní pomůcky a pojmenovat (What´s this? It´s a pencil.).

Děkuji a přeji pěkné dny! E. L.