Aktuální informace pro žáky II. stupně

28.05.2020 23:34

Vážení rodiče,

od 8. června 2020 bude možné realizovat občasné vzdělávací a socializační aktivity pro žáky druhých stupňů základních škol. Nepůjde tedy o fungování v obdobném režimu, jako je tomu u I. stupně základních škol, ale spíše o možnost konání konzultací či třídnických hodin.

Aktivity nebudou probíhat každý den (pravděpodobně každý ročník jednou týdně dopoledne), docházka nebude pro žáky povinná a bude probíhat ve skupinách v maximálním počtu 15 žáků při dodržení mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví (viz informace ke znovuotevření škol pro žáky I. stupně).

V této souvislosti Vás prosíme o vyplnění přiloženého DOTAZNÍKU a jeho odeslání třídním učitelkám do 1.6.2020. Podrobné informace o organizaci docházky budou upřesněny po zjištění zájmu žáků. Děkujeme Vám za spolupráci.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

vedení ZŠ Sídliště Vlašim

DOTAZNIK_PRO_RODICE_II .docx (13130)