AJ - Štětinová - práce do 24.4.

20.04.2020 21:35

Poslední úkol - opakování minulého průběhového času jste zvládli celkem dobře.  Dnešní úkol bude zaměřen na opakování minulého průběhového a minulého prostého času. Pomůže vám PS str.69 bod 1.3. Překlad napište do školního sešitu a ofocený mi pošlete mailem. Děkuji za spolupráci, HŠ

1/Když táta přišel domů, poslouchal jsem rádio. 2/Řízl se do prstu, když si dělal večeři. 3/Když jsem šel do školy, potkal jsem bratrance. 4/ Ztímco jsem dělal dú, moje sestra poslouchala hudbu. 5/ Čekali jsme na nádraží, když vlak přijel. 6/Když jí uviděl, měla na sobě džíny. 7/Zatímco jsem uklízel, ona vařila. 8/Zatímco se rodiče dívali na TV, bratr četl knihu.

Prosím přihlašte se do systému umimeto.org do mnou vytvořené třetí třídy. Heslo: zs-sidliste-aj9-2020.

Prosím přihlašte se do systému umimeto.org do mnou vytvořené třetí třídy. Heslo: zs-sidliste-aj9-2020.