AJ Sechovcová

23.03.2020 13:29

Úkoly :

webové stránky : www.oup.com/elt/project - najít Project /fialový/ -  procvicování gramatiky,slovíček,konverzace

PS - lekce 1 - 2 - 3 dodělat cvičení,gramatika probraná,zapsaná ve školním sešitě nebo nejít v zadní části PS

Učebnice - lekce 1 - 2 - 3, gramatická cvičení napsat do školního sešitu. V zadní časti učebnice přečíst články,přeložit,udělat cvičení a napsat do školního sešitu obsah.

27.3.

Učebnice - str. 82 - 84 - na těchto stránkách jsou povídky/pohádky/ - přečíst, přeložit a napsat krátký obsah /20 - 30 vět/ a nezapomenout ještě doplňková cvičení. Články jsou dost dlouhé a tak si je rozložte,do konce března mi pošlete první povídku na mail adresu : cervenec62@seznam.cz - je to adresa i na komunikaci.Další možnost procvičování je web. : umimeto.org - myslím,že máte založenou třídu, tak se spojím s vaši třídní paní učitelkou.