AJ Sechovcová

23.03.2020 13:12

Úkoly :

PS - str.14 - 23 dodělat všechna cvičení,naucit slovíčka 3. lekce a začít dělat cvičení lekce 3.Máte přístup na PC,tak můžete procvičovat online,překladové věty procvičovat -gramatiku máte probranou a zapsanou ve školním sešitě,tak nemá být problém.

Učebnice - dodělat strany 28 - cv.4 odpovědět na otázky do školního sešitu,str. 29 - cv.4 odpovědi do škol.sešitu,str.30, domácí úkol /čtvrtka/ - str-31 My favourite animals - obrázky,popis,odovědi na otázky - kontrola hned po nástupu do školy. Lekce 3 - minulý čas to be - zapsáno ve školním sešitě,naučit se nepravidelná slovesa - PS - pošlu ještě seznam.

Učebnice - str.82 - 83 - 84 - přečíst povídky,vypsat neznámá slovíčka, udělat zadaná cvičení a do HW napsat o čem jsou povídky.