AJ Sechovcová

30.03.2020 14:08

Přeposílám web stránky,které nám byly doporučeny pro procvičování angličtiny :

www.jazyky-online.info/anglictina/index.php#jazyky

www.jazyky-online.info/anglictina/procvičovani2.php

www.jazyky-online.info/anglictina/flashcards.php

www.jazyky-online.info/anglictina/ucenislovicka.php

Úkoly,které jsou zadány nejsou na týden,ale na měsíc.Ale některé úkoly by měly být už hotové a tak bych byla ráda, kdyby mi byly zaslány na mail adresu : cervenec62@seznam.cz - z druhé třídy už mi žáci posílají na tuto adresu zadané úkoly. Úkol My school byl zadán 14 dní před zavřením školy,tak si myslím,že je hotový a může mi být zaslán, další úkol popis obrázku ze strany 84 bych také ráda zkontrolovala. Pro letošní školní rok máme končit lekcí 4. Prosím o doplňování cvičení v PS .V učebnici jsou články,konverzace a i gramatická cvičení.Protože nemůžete do učebnice psát ,pište do školního sešitu nebo na PC a pošlete na kontrolu.Dále můžete využít časopis R&R a čístsi články, když nějaký článek přečtete napište pár větiček v angličtině a pošlete. Děkuji za vaši práci.