AJ Sechovcová

30.03.2020 13:05

Přeposílám web. stránky,které nám byly doporučeny pro procvičování angličtiny :

www.jazyky-online.info/anglictina/index.php#jazyky

www.jazyky-online.info/anglictina/procvicovani2.php

www.jazyky-online.info/anglictina/flashcards.php

www.jazyky-online.info/anglictina/ucenislovicek.php

Úkoly - tyto úkoly nejsou na týden, ale na delší dobu - prosím o vypsání slovíček až do lekce 8,postupné učwní slovíček,opakování slovíček. V lekci 6 jsou dny v týdnu v učebnici na str.42 - prosila bych děti, aby napsaly co dělají v jednotlivých dnech - podle učebnice.Na str. 44 je článek o knížce, udělat odpovedi, na str.47 - Our world - odpovědět na otázky . To samé prosím projít v následující lekci 7.V PS prosím dodělat cvičení,poslechová cvičení bohužel dělat nemůzete, lekce 6 - 8. Postupně dodělávat, nejsou to úkoly na týden, ale na měsíc nebo i déle.Jen bych vás prosila poslat na tuto mail adresu: cervenec62@seznam.cz tato cvicení str.55 PS - cvičení 2,str.56 - My favourite book a str. 57 napsat mail.str.68 cv.1 - 2,str. 70.Opět zdůrazňuji, je to práce na měsíc, aby děti toho neměly hodně.Děkuji za pochopení.