26.6. vysvědčení - info

24.06.2020 13:37

V pátek 26.6. se sejdeme ve 7.55 pod okny naší třídy. Připomínám, že všichni přinesete podepsané čestné prohlášení. Do třídy půjdeme pak společně. V šatně odevzdáte kliče od šatní skříňky (kdo je ještě neodevzdal). Hlavně je nezapomeňte, jinak vám nedám vysvědčení a půjdete si pro něj o prázdninách. Přezouvat se tudíž nebudeme. Ze třídy si pak odnesete i výkresy, věci na VV a TV. Někdo tak již učinil.  Předám vám vysvědčení a ráda bych vás alespoň mobilním telefonem vyfotila, abychom měli na konec 6. ročníku památku. Zdržím vás do devíti hodin. 

Je možno jít na oběd. Bude vydáván  v 11 hodin. Kdo má o oběd zájem, musí si ho sám telefonicky přihlásit.

Chtěla bych i touto cestou poděkovat vašim rodičům za spolupráci. Nebylo to pro nikoho jednoduché. Přeji Vám všem krásné pohodové léto.