1. září 2020

28.08.2020 17:56

Vzhledem k aktuálním opatřením ke koronaviru bude organizace 1. školního dne probíhat za určitých omezení. Na děti budu čekat před školou v 7:45 vlevo na chodníku, společně, bez rodičů, půjdeme do šatny, kde si rozdělíme skříňky č. 61 - 87. Tam si necháme bundy, boty, sáčky na TV a přesuneme se do naší učebny č. 24 /2. patro/. Kdo se opozdí, se skříňkou poradí ped. dozor v šatně. Vyučování 1. den - 2 vyuč. hodiny, pak samostatně oběd, pokud není odhlášen, nebo domů; 2.- 4. den - 4 vyuč. hodiny, pak školní družina nebo domů /oběd/. Pomůcky - kufříky, sáčky k lavici, tělocvik - můžete posílat postupně do konce týdne. Upozorněte, prosím, na vhodné místo uložení klíčku od šatny během vyučování /např. kapsička v tašce/, protože na krku je to nebezpečné. Každý den budeme potřebovat tašku, psací potřeby, pastelky, tabulku s fixem a kartičky 0 - 9. Vše ostatní probereme až v průběhu příštího týdne. Zdavím a těším se. Slabá