Základní škola Sídliště Vlašim, příspěvková organizace
V pátek 26. 6. se vydává oběd hned po skončení rozdávání vysvědčení do 11 hodin. Pokud někdo chce odhlásit oběd, musí nejdéle zítra ráno.