Eurorebus

Krajské kolo Eurorebus již 26.4.2017

Do krajského kola pojede ve středu 26.4.2017 bojovat 26 soutěžících z naší školy, a to hned v několika kategoriiích!

V kategorii Eurorebus Junior se zúčastní tým ve složení: Michal Habermann (za 3. ročníky), Jakub Průcha (za 4. ročníky) a Matěj Timko (za 5. ročníky). V kategorii tříd budeme mít největší zastoupení, a to v podobě 3-členných týmů, konkrétně za třídy 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B a 9.C.  Dalších 10 žáků pak postoupilo v kategorii jednotlivců.

Všem držíme palce a ostatní členy tříd prosíme o podporu svého týmu elektronickým zasíláním soutěžních odpovědí!

Soutěž Eurorebus 2016/2017 startuje 19.září

Soutěž Eurorebus opět startuje! Sledujte nástěnku před zeměpisným kabinetem a nezapomeňte se přihlásit na www.eurorebus.cz!

7.A postoupila do Celostátního finále školních tříd Soutěže Eurorebus 2015/2016!

Trojice dívek vyslaná zastupovat 7.A v dnešním krajském souboji školních tříd o postup do celostátního finále Eurorebusu uspěla a 6.6.2016 budou v Tophotelu Praha zastupovat svou třídu ještě i v nejvyšší úrovni soutěže. Do finále postoupilo z registrovaných 43 školních tříd pouze 5 nejlepších, a proto Kláře Šindelářové, Nikole Švárové a Denise Dojáčkové za jejich fantastický výkon děkujeme!!

Zároveň gratulujeme ke krásnému umístění Kláry Šindelářové (7.A) na 7. místě a Elišky Kladivové (7.A) na 8. místě v soutěži jednotlivců. V rámci Krajského kola, které však v rozporu s názvem slučuje dohromady soutěžící jak ze Středočeského kraje, tak z  Hl. m. Prahy, jsou úspěchy našich spolužaček i v další kategorii soutěže znamenité.