Učebnice

1. třída - interaktivní pracovní sešit Happy House 1 (New Edition)

2. třída - interaktivní učebnice s pracovním sešitem Happy House 2 (New Edition)

3. třída - interaktivní učebnice s pracovním sešitem Happy Street 1 (Third Edition)

4. třída - interaktivní učebnice s pracovním sešitem Happy Street 2 (Third Edition)

5. třída - interaktivní učebnice s pracovním sešitem Project 1 (Fourth Edition)

6. třída - interaktivní učebnice s pracovním sešitem Project 1 nebo Project 2 (Fourth Edition)

7. třída - učebnice Project 2 nebo Project 3

8. třída - učebnice Project 3

9. třída - učebnice Project 3 nebo Project 4

Časopisy

Pro zpestření výuky a rozšíření slovní zásoby používáme v jazykových skupinách časopisy R+R nebo GATE. Po uhrazení předplatného získávájí žáci pravidelně (10 čísel za školní rok) výtisk obsahující zajímavé a aktuální články, možnost soutěžit o lákavé ceny, různé komiksy a hádanky, díky kterým si prohlubují a procvičují dříve osvojené znalosti cizího jazyka. S časopisy pracujeme v průběhu školního roku ve všech skupinách od šestého do devátého ročníku (6. - 8. ročník využívá R+R a v 9. ročníku je využíván GATE).