Předpokládané akce v dubnu, květnu, červnu:

• 20.4. v pátek návštěva knihovny. Prosím s sebou podepsané lístečky na přihlášení (někdo je už má u mě, tam je odevzdám). Poté půjdeme na výstavu výtvarných prací ZUŠ v zámku. S sebou asi 40 Kč (nevím, kolik je vstupné). Návrat do školy na oběd cestou přes park.
  • 27.4. v pátek oslava dne čarodějnic (v čarodějnickém, či ježibabím oblečení do školy, výroba čarodějnice, opékání buřtů).
  • ředitelská volna -  pondělí 30.4. a pondělí 7.5.
  • někdy v květnu - návštěva Růžové zahrady na Konopišti, cesta vlakem (později ještě upřesním).
  • v týdnu od 21. 5. - focení tříd i jednotlivců (bližší informace dodám).
  • červnový vícedenní výlet na Smršťov nám bohužel nevyšel, protože jsou všechny termíny již obsazené. Hledáme náhradní řešení. Buď formou dvou jednodenních výletů, nebo ještě nějaké ubytování seženeme. To se ještě uvidí.
  • 1. červen Den dětí - sportovní klání a pohádková cesta pro děti prvního stupně.

Třídní schůzky 24.4. v 15.30 hodin.

Vážení rodiče,

chtěla jsem vám jen říci, že mám ve svém mobilním telefonu spoustu fotek vašich dětí ze spousty rozličných akcí a doufala jsem, že vám je přehraji na fcb školy nebo na webové stránky školy. Bohužel, zatím jsem nenašla počítač, který by je z mého mobilu dostal ven. A z telefonu je přehrávat na fcb by trvalo dlouho. Buďte prosím trpěliví, spojím se s odborníky a snad mi poradí či pomůžou.

Recitační soutěž

V týdnu od 5.3. do 9. 3. bude v naší třídě probíhat recitační soutěž. Každý žák si do té této doby musí najít báseň (minimálně 4 sloky s minimálně čtyřmi verši) a naučit se ji recitovat. Nejlepší interpreti postoupí do školního kola, které bude rozhodovat o účasti v okresním kole. Básně možno najít v čítance, či můžete navštívit knihovnu. Těším se na nádherné dětské recitace.

Milí rodiče, děkuji vám za spolupráci a přeji vám krásné svátky a hezký začátek nového roku!!

19.12. koncert ve vlašimském zámku

Podrobnosti budou včas upřesněny.

Kino jako odměna za umístění ve sběru

Dne 13.12. se zúčastníme představení ve vlašimském kině, které je odměnou za hezké umístění ve sběru. podrobnosti včas upřesním.

Vybíráme 300 Kč příspěvek SRPZŠ.

Příspěvek na školní rok 2017/2018.

Prodejní výstava adventních věnců a vánočních ozdob

V den třídních schůzek dne 30.11. bude pořádána tradiční předvánoční akce  na chodbě v prvním patře školy. Můžete doma vyrobit adventní věnec, ozdoby, svícny atd. Každý výrobek bude opatřen lístečkem se jménem,třídou a cenou. Začátek výstavy v 16.30 hodin. Začnou zpívat děti z prvních ročníků, po nich přijdou děti třetích a čtvrtých ročníků, vánoční zpěvy zakončí spirituály zpěváků z vyšších ročníků.
Jste srdečně zváni

Třídní schůzky 30.11. od 15.30 hodin.

29.11. Výlet Takonín

Ve středu dne 29.11. v osm hodin pojedeme ze zastávky u LTD autobusem do Takonína. Předpokládaný odjezd z Takonína v 11.00 hodin. Po návratu si děti dojdou na oběd, družinové děti normálně do družiny, děti, co chodí na náboženství, půjdou na náboženství, poté na oběd.
V Takoníně shlédneme divadelní pohádku o čertech. Cena 120 Kč. Na autobus budu mít z peněz, co zbyly z minulých výletů.

Bruslení

Od 7.12. do 20.12 a od 5.1. do 26.1. - každý čtvrtek od 8.55 do 10.45 hod. (2. a 3. vyučovací hodina). Ve čtvrtek dne 21.12. bruslení nebude, je vyhlášeno ředitelské volno.
Děti se budou první hodinu učit (ČJ) a svačit, poté odchází s paní učitelkou Šopovou na stadion. Přichází na poslední vyučovací hodinu (Aj). Takže - každý čtvrtek učebnice na ČJ (upřesním jaké) a na AJ.
S sebou: helma, rukavice, brusle, oteplováky.

Jsme třeťáci.

Třídní schůzky dne 21.9. v 16.00 hodin (oprava času kvůli schůzce s IVP)

Zdravotnický kurz

Ve středu 27.9. od 8.00 hod. do 10.00 hod. proběhne zdravotnický kurz se školenými pracovníky.