Co nás čeká v dalších měsících:

Sběrový týden od 13.5. do 17.5. 2019.

29.4. V 15.30 HODIN TŘÍDNÍ SCHŮZKY

PŘEDNÁŠKA O KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI

29.4. V 17.00 HODIN V UČEBNĚ ČÍSLO 13.

Cílem přednášky je seznámit učitele i rodiče s nebezpečím vyplývajícím z používání sociálních sítí a internetu obecně. Na programu budou nejen poučení, ale i příklady ze života. Jste všichni srdečně zváni.

13.3. divadlo Gong - divadelní představení o životě a díle Julese Verna

Sraz v 7.45 u LTD, začátek představení v 10.00 hodin. Odjezd asi v 11.45. Předpokládaný návrat cca 13.30. Pro jistotu dětem odvolejte obědy. Cena: 100 Kč divadlo + 100 Kč doprava = 200 Kč

Ředitelské volno v pátek 5.dubna 2019

Ředitelské volno čtvrtek 2.5. - pátek 3.5. 2019 (navazující dny na Svátek práce)

Z důvodu rekonstrukčních prací, které by nedovolovaly normální průběh výuky.

V dubnu půjdou děti s paní učitelkou Vodolánovou na koncert v době čtvrtečního odpoledního vyučování (datum upřesníme)

cena: 30 Kč

14.5. 2019 exkurze na Kozí Hrádek a do táborské čokoládovny

Odjezd v 8.00 od LTD
9.30 - 11.30 Kozí Hrádek s lektorkami - vyprávění o působení Mistra Jana Husa a vzniku husitského hnutí
12.30 - 14.30 - čokoládovna s dílnou tvoření
14.30 - 15. 30 - prohlídka náměstí v Táboře
Předpokládaný návrat v 16.30 k LTD. Příjezdy a odjezdy budou ještě upřesněny.

Den dětí 31.5. 2019

Sportovní klání, opékání buřtů, atrakce (Domeček Vlašim)
Dopoledne na hřišti Gólu.

Závěrečný vícedenní výlet 5.6. - 7.6. - Smršťov

Odjezd ve středu po vyučování, po obědě od LTD autobusem (děti si zřejmě přinesou věci již s sebou do školy - to ještě upřesníme), začínáme večeří, končíme v pátek obědem, po obědě odjezd domů autobusem.
Ve středu odpoledne - ubytování, vycházka na Malý Blaník
Čtvrtek dopoledne - sportovní hry, odpoledne - návštěva zlatodolu Roudná
Pátek dopoledne - sportovní klání, úklid, po obědě odjezd autobusem k LTD.
Sponzorský dar - příspěvek na dopravu naší třídě přislíbila paní Matlochová (maminka Káji Pistoriusové), za což jí tímto děkuji.

Pokud by se v průběhu času informace pozměnily, dám vám, milí rodiče, vědět. Dotazy na mém telefonu.

V pátek 21. 12. - tři hodiny vánoční mejdan s cukrovím, pitím, hrami, programem, poté poslední bruslení.

Vánoční zpívání

20.12. v 16.30 na "polévce" na Žižkově náměstí zpíváme koledy. Účast není povinná, jen se můžete přijít podívat. Účinkujícím rozdám papírky, texty vezmu s sebou.

18.12. - koncert na zámku (30 Kč)

300 Kč na SRPZŠ - nezapomeňte nosit, prosím.

Návštěva kina za sběr (středa 12.12)

Naše třída se dostala do výběru tříd, které přinesly nezanedbatelnou část sběru. Díky tomu půjdeme do kina.

Muzika Réva - úterý 4.12. (50 Kč zaplatím ze zbytku peněz z výletu).

Třídní schůzky 29.11. 2018 v 15.00 hodin. Změna času začátku schůzky je kvůli adventní výstavě.

Adventní prodejní výstava bude 29.11. po třídních schůzkách.

Na této akci opět vystoupí děti se svým programem. Budeme zpívat koledy.

Prosím, pokud se budete chtít aktivně výstavy zúčastnit, udělejte s pomocí dětí adventní věnec či jinou vánoční ozdobu (obzvláště o ozdobné věnce na dveře je veliký zájem) a na výstavě si je můžete zkusit prodat. Nebo jen danou věc na naší předvánoční akci vystavte, abychom se všichni mohli pokochat a pochválit vaší snahu a šikovnost. Věnec v tomto případě označte NEPRODEJNÉ.

U věcí k prodeji bude připevněna cedulka se jménem, třídou a cenou výrobku.

Bruslení začíná v pátek 16.11.

Informace v notýscích Vašich dětí. Zapisovali jsme si to.

Sběr 5.11. - 9.11. 2018

minulý rok naše třída byla mezi nejlepšími. Pevně doufám, že se nyní nedáme zahanbit.

Rok 2018/2019

Výlety na podzim:

11.10. Růžkovy Lhotice (Od pravěku po středověk)
Odjezd: 8.00 hodin LTD                Příjezd: cca 13 hodin LTD
S sebou: pláštěnka, psací náčiní, sportovní oblečení, něco na opečení (prý bude k dispozici ohniště s kuťáky)
Dětem odpadá odpolední vyučování!!!!!
Tento den vyučování končí příjezdem autobusu k LTD.
Děti stihnou jít na oběd.
Cena: 100 Kč

18.10. Koněpruské jeskyně + muzeum voskových figurin + Karlštejn

Odjezd: 8.00 hodin od LTD                                                Příjezd: cca 17 hodin k LTD

Odhlásit obědy.