Třídní učitelka: Mgr. Romana Dobíhalová

Třídní hláška: „Vesele v 5.C hrneme se do práce. Učení se nelekáme, o přestávkách halekáme.“

5.C

Naše třída vznikla před dvěma lety, rozdělením žáků „áčka a béčka“. Brzy jsme společně vytvořili nový kolektiv kamarádů. Během školního roku jsme mezi sebou přivítali ještě dva nové spolužáky. Nyní je nás dohromady 22. Děvčat je 12 a chlapců 10.

Jsme parta šikovných páťáků. Někteří mají výborné výsledky v učení, jiní ve sportu. Někteří rádi malují, zpívají nebo hrají na hudební nástroje. 14 žáků z naší třídy tancuje country. Většinou jsou to dívky, ale máme mezi sebou i čtyři „chlapy“ Adama, Honzu, Ondru a Kubu.

V letošním školním roce si popřejeme hodně úspěchů, pevné nervy, hodně chutě do práce, dobré kamarády a stále dobrou náladu.

Naše vzpomínky na čtvrtou třídu a výsledky naší práce můžete vidět ve složce fotogalerie.