VYVOZENÍ PÍSMENE C + diktát + čtení na známky

09.11.2020 10:01
PRŮBĚH VIDEOCHATU:

1. UČÍME SE ČÍST str. 34 - 35 zkoušení

2. dokument VĚTY S PÍSMENEM K, J, T, B, R - zkoušení čtení (dobrovolníci)

3. dokument DIKTÁT V HODINĚ - JMÉNA DĚTÍ 3                                                                                      a)společné diktování - určené děti řeknou celý název obrázku, pak jej vyhláskují                                          b)ostatní píšou+ kroužkování písmen, ze kterých vznikne jméno

4.RUBÍNKA str.23 - vyvození písmene C

DOMÁCÍ ÚKOLY:

<div style="box-sizing: border-box; color: rgb(37, 36, 36); font-family: " segoe="" ui="" web",="" "segoe="" ui",="" wp",="" tahoma,="" arial,="" sans-serif;="" font-size:="" 14px;="" background-color:="" rgb(243,="" 242,="" 241);"="">

  1. UČÍME SE ČÍST str. 36 - 37 - doplnění písmen + čtení (zkoušení)
  2. RUBÍNKA  str. 23                                                                                                                                           - dodělat písmeno C (vytleskat, napsat "signály z vesmíru" + písmena na začátku, uprostřed, na konci)        -tajenka                                                                                                                                                            - čtení slov + vybarvování                                                                                                                                - psaní písmene C
  3. dokument VĚTY S PÍSMENEM S + MALÁ PÍSMENA (nácvik čtení do pátku)
  4. MA - příklady do sešitu (ofotit) + odeslání dokumentu (zkusit) - PŘIPOMÍNÁM
  5. dokument DIKTÁTY 3,4,5......do sešitu (předpokjládám, že jste si to v rodině sami rozvrhli, úkol je do poloviny prosince) - PŘIPOMÍNÁM
  6. TAJENKA ke čtenářskému klubu (na úterý odpoledne)