Výuka od 4. 1. 2021

03.01.2021 17:20

Zdravím vás všechny na začátku nového roku, nejdříve bych vám chtěla ještě jednou popřát pohodu a především hodně zdraví, ať se co nejdříve život nás všech vrátí do normálu. Bohužel, opět nás potkalo to, co jsme nikdo nechtěli a to je distanční výuka. Budeme pokračovat stejným způsobem jako minule, on-line hodiny zase najdete na Teamsu v kalendáři, tzn. že zítra 4. 1. začínáme v 10 hodin. Během úterý si vyzvedněte u výdejního okénka ve škole sešity na písemné úkoly (covid 1), popřípadě další učební materiály. Informace o probírané látce budou opět každý den na webovkách naší třídy. Informace, týkající se provozu školní jídelny najdete v aktualitách školy, kde jsou obecné pokyny k organizaci výuky od 4.1. 2021. Těším se, až se zítra uvidíme, i když pouze virtuálně a přeji vám hodně úspěchů v této nelehké práci pro všechny.