Výlet Smršťov 5.6. - 7.6. 2019

31.05.2019 12:54

Ve středu 5. 6. ve 13 hodin pojedeme objednaným autobusem od LTD ve Vlašimi do Smršťova.

Děti si mohou zavazadla vzít již ráno do školy, kde budou uloženy v jedné místnosti. Toto platí pro ty, kterým rodiče nemohou zavazadla dovézt k autobusu. Dopoledne se učí podle rozvrhu, učebnice si děti v úterý nechají v lavicích, ve středu nemusí nosit školní aktovku, svačinu do školy mohou mít v příručním batůžku. Pobyt začíná večeří, děti musí mít s sebou i odpolední svačinu z domova.

Návrat v pátek po obědě, odjezd ze Smršťova ve 12.30, předpokládaný příjezd kolem 13.00 hodin k LTD.

S sebou: spací pytel, polštářek, (případně prostěradlo), batůžek s lahvičkou na pití (celodenní pitný režim zajištěn), Pláštěnka, holínky, plavky, sportovní boty, pokrývku hlavy, opalovací krém, oblečení na dva dny pobytu dle počasí, penál, hygienické a osobní potřeby, hry, karty, míče (ať se děti dohodnou mezi sebou, kdo vezme). Kapesné (v budově s jídelnou je možnost koupit si sladkosti).

Léky předat učitelce a informovat o způsobu užívání.

UPOZORNĚNÍ: Mobily si děti mohou vzít s sebou jen za účelem pořizování fotek ze společných aktivit a případné denní komunikace s rodiči. Zákaz hraní her na mobilu. Mobilní telefony budou před každou večerkou vypnuty a odevzdány pedagogickým pracovníkům. Rozdány budou až ráno. 

V případě, že dítě nebude respektovat pokyny pedagogů a výrazně bude porušovat určená pravidla společného soužití, bude jeho pobyt na výletě ukončen a odvezou si jej zákonní zástupci na vlastní náklady, nemohou taktéž požadovat vrácení peněz za pobyt.

Děti v pondělí dostanou lísteček.