Vědomostní soutěže 2017/2018

06.02.2018 10:46

Naši žáci se tradičně zapojují do vědomostních soutěží. Také letos řada žáků dosáhla i v konkurenci škol z celého okresu vynikajících výsledků. V okresním kole Matematické olympiády - kategorie Z5 Julie Mašková z 5.B získala 1. místo, Ondřej Kuták z 4.C Montessori dělené 2.-3. místo a Viktorie Birhanzlová z 5.A dělené 4.-8. místo. V okresním kole Dějepisné olympiády obsadila Klára Šindelářová z 9.A 6. místo v konkurenci 37 soutěžících. I v okresním kole Olympiády v českém jazyce se může pochlubit výborným výsledkem Kristýna Hostková z 9.A, která se umístila na 3. místě a postupuje do krajského kola této soutěže. Všem blahopřejeme k pěkným výsledkům a držíme palce do dalších kol. Více o účasti a umístění dalších žáků na těchto webových stránkách v sekci Žákům - Olympiády.