TAJENKA - příprava na čtenářský klub (do 10.11.)

06.11.2020 12:58
V tajence vyjde název pohádky, se kterou budeme pracovat v rámci čtenářského klubu v úterý v16.00 hodin.

Součástí tohoto zadání jsou 3 dokumenty:
TAJENKA 1 - tisk - tento dokument můžete dětem vytisknout, ony je vyplní, mohou si vybarvit obrázky a nalepí si je do Lavičníku
Ve škole zkontroluji.
V Lavičníku na další stránku nahoru napíší název pohádky, který vyšel v tajence.

TAJENKA 1 - pořadí písmen - tento dokument použijí děti, které nemají možnost si jej vytisknout.
Rozkliknou dokument. Hláskují si a píší slova podle obrázků do linkovaného sešitu. Písmeno označené číslicí děti zakroužkují. Ze zakroužkovaných písmen vyjde název pohádky.
V Lavičníku na novou stránku nahoru napíší název pohádky, který vyšel z tajenky.
Sešit s napsanými slovy mi, prosím, ofoťte a pošlete do soukromých zpráv WA.

TAJENKA 1 - řešení
V dokumentu je vyplněná tajenka se správnými slovy. Až děti úkol splní, můžete jej podle tohoto řešení zkontrolovat.