Schůzky ve třech - dvojročí

04.01.2018 12:00

Dobrý den!

Zdravím všechny v novém roce, přeji hodně zdraví, štěstí a pohody!

Po hektickém závěru minulého roku se teprve nyní dostávám k organizaci schůzek ve třech. Podklady pro vedení a nasměrování schůzky jsem dětem již rozdala. Prosím Vás, společně vše projděte, s dětmi si pohovořte a na schůzku se s nimi připravte. Vyplněný formulář budu od dětí vybírat, abych měla velmi cenné podněty ke společnému tématu.

Vloni paní Jarka Trochtová pro snadnou organizaci schůzek vytvořila tabulku, kam se k daným termínům rodiče hlásili, sdílela ji celá třída. Poprosila jsem i letos Jarušku o pomoc, aby se tabulka stala "viditelnou" pro celé naše dvojročí. Termíny jsou tam již uvedeny. K dispozici pro setkání je vždy celé odpoledne v pondělí a ve středu, nabízím i ranní časy před vyučováním. Po vzájemné dohodě můžeme domluvit i jiné termíny, ale je třeba respektovat provoz školy a velmi prosím i moje další pracovní aktivity. Ve výjimečných případech bych vedením schůzky pověřila své kolegy, kteří ve dvojročí učí. Děkuji za pochopení.

Těším se na setkání s vámi!

S pozdravem

Věra