PRŮKAZ ISIC ŠKOLÁK

06.12.2018 15:12
 

 

Naše škola se nově zařadila mezi školy s oprávněním vydávat mezinárodní studenstký průkaz ISIC Školák, který je mezinárodně platný ve 127 zemích. Všichni držitelé tohoto průkazu mohou využívat slev, které najdete na www.isic.cz (př. Alza, Kasa, Vodafone, Mc Donald´s). Školní průkaz má víceletou platnost, omezenou délkou docházky na školu: žák v první třídě tedy bude mít ISIC až do konce páté třídy, deváťák jen na rok. 

Cena je výrazně nižší než u samostatně pořizovaného jednorázového průkazu a samotný průkaz má více funkcí, např. funguje jako čip v naší jídelně.

Cena průkazu je na celé období 250,- Kč.  V případě zájmu Vám pošlu formulář se žádostí.                                                      

RD

 Více zde: https://www.zssidliste.cz/news/prukaz-isic-skolak/