Pracovní skupiny žáků

27.10.2020 17:12

Od 2. 11. v online výuce jsou žáci naší třídy rozděleni do dvou skupin. Umožní to lépe komunikovat s jednotlivými žáky v hodině.    1. SKUPINA: Adam Balcar, Natálie Březnovská, Martina Cirmanová, Jiří Doležal, Jan Drtina, Lukáš Havelka, Gabriela Ikrová, Jáchym Jeřábek, Sofie Králová, Vojta Mejšner, David Libor Muller, Lukáš Musil. Jsou označeni v rozvrhu 1.                                                                                                                    2. SKUPINA : Štěpán Musil, Vojtěch Pěkný, Štěpán Peroutka, Valerie Pohorská, Roman Samoryha, Antonín Srb, Nikol Suchoparová, Jan Vanický, Jakub Vítek, Adéla Vobecká, Ema Zajícová.V rozvrhu jsou označeni 2.        Náš svět máme společně celá třída.  AJ má každý se svou  skupinou buď u paní učitelky Štětinové nebo Navrátilové.