Práce v průběhu videochatu ze dne 19.10. + d.ú

19.10.2020 13:46
PRŮBĚH VIDEOCHATU:
  1. zkoušení čtení  - Slabikář (str. 37, cvičení 4,5) - prosím, klidně to s dětmi znovu můžete přečíst, jde o to, aby děti trénovaly čtení buď genetickou metodou, nebo po slabikách př: M - Á - M - A  nebo  M - Á  = MÁ, M- A = MA
  2. Slabikář (str. 39, cvičení 3, 4)
  3. Slabikář (str. 40, zakroužkovat K v básničce + cv. 1 - vybrat k obrázku správnou slabiku
 
DOMÁCÍ PŘÍPRAVA:
  1. Slabikář (str. 40, cv. 2) - číst + zakroužkovat stejnou barvou
  2. Slabikář (str. 41 - psaní písmene K)
  3. Slabikář (str. 41, cv. 4 - číst , trénovat - ZÍTRA VYZKOUŠÍM ČTENÍ)
  4. 4. Slabikář (str.40, cv. 5) - co by sis sám koupil, kdybys mohl - CO UMÍŠ ZAPSAT, ZAPIŠ, CO NEUMÍŠ ZAPSAT, NAKRESLI DO BÍLÉ TABULKY)
  5. Diktát 3 slov denně do linkovaného sešitu např: MAPA, LUPA, MÁMA, TETA, NANUK, MOTYKA, LOPATA, KOLO, ÁJA, PÁJA, NOTA, LIMO, OTA, MÁTA, JÁMA, TOPÍ, PATA, LUK, OKO, MÁK, PUK, LAK, NÁKUP, MOJE, MŮJ, PUMA, LAMA, LÁTÁ, LOMÍ, LŮJ, JETEL, KAMIL, KÁJA, JÁJA, JÍME, PÁJÍ, KUPUJE, MALUJE, MYJE, JUPÍ, BULÍ, PÁLÍ, PIJE, BOJÍ, JÚLA, KŮL, HŮL, PŮL, MULA, MÍLA, PILA, TUPÁ, TAJE, KUJE, LÉTÁ...
  6. https://rysava.websnadno.cz/cteni_1.roc/pismenok2.htm - PÍSMENKO K - hledání pozice ve slově