PRÁCE S "MRÁČKOVÝM" LISTEM (do příštího pátku)

16.10.2020 12:02
V přiloženém dokumentu s názvem 1. MRÁČKOVÝ LIST - CITOSLOVCE si můžete prohlédnout v barevné elektronické podobě dokument, podle kterého mají děti namnožený černobílý list a nalepený v Lavičníku. Děti mohou k jednotlivým obrázkům doplňovat citoslovce. 
Výběr citoslovcí je v v přiloženém dokumentu s názvem 2. CITOSLOVCE NA VÝBĚR. Dokument si můžete rozkliknout přes obrazovku a děti mohou vybírat. DOKUMENT SE DÁ KURZOREM POSOUVAT DOLŮ NA DALŠÍ STRÁNKY.
Aby to nebylo nepřehledné, jsou citoslovce napsána rozházeně vždy jen pro 4 obrázky, takže děti prohlédnou 4 obrázky a vybírat budou ze 4 slov. Až usadí všechna čtyři citoslovce k daným obrázkům, mohou jít na další 4 citoslovce se 4 dalšími obrázky
TENTO ÚKOL SI MOHOU DĚTI UDĚLAT KDYKOLIV V PRŮBĚHU PŘÍŠTÍHO TÝDNE. Děti budou slova umět přečíst. Děkuji

 

LA LA LA 

BU BU BU 

ŠŠŠŠŠ 

BIM BAM 

 

 

 

 

 

 

 

PIF PAF 

HAČÍ 

HAM HAM 

AU 

 

HOP HOP 

BUM BÁC 

PLESK 

PÁ PÁ 

 

JUPÍ 

PST 

FUJ 

CHA CHA 

 

ČÁRY MÁRY 

CHRUP CHRUP 

PACI PACI 

CRRRR! 

 

KUK 

GÓL! 

PÍSK 

TÚ TÚ 

 

VYBER, PŘEČTI SLOVA A NAPIŠ POD OBRÁZKY: 

PRINC     DRAK    TÁTA    MÁMA  

   

BÁBA   VÍLA       FÍK   PÁN