Plánované akce - výlety, exkurze

25.04.2018 12:48

Dobrý den!

Reaguji na včerejší třídní schůzku, shrnu několik důležitých informací a přidám nové.

Děkuji všem za včerejší účast.

Plánované akce

• Tento pátek proběhne na škole oslava čarodějnic. Děti mohou mít kostýmy, buřtíky ke svačině, které opečou na ohýnku před školou.
  • Příští čtvrtek 3.5. 2018 jedeme celé dvojročí na exkurzi do Vodního světa Hulice, program vodní živočichové. Vstup na hráz a plánovaný program stojí 100,-/ 1 dítě. Vzhledem k nastávajícím dnům volna  budu peníze vybírat přímo v den exkurze. S sebou: vhodné oblečení, náhradní oblečení, svačinu, pití kapesné. Předpokládaný návrat je ve 13.00 hodin, děti oběd ve školní jídelně stihnou.
  • V úterý 29.5 2018 čeká celé Montessori oddělení výlet do Koněprus a na Karlštejn. Podrobnější informace zapíšeme včas do žákonských knížek.
  • V pátek 1.6. 2018 oslavíme Den dětí výletem po parku. Hry a různé aktivity si připraví naše děti.
  • Dále plánujeme přespávání ve škole a exkurzi v Růžkových Lhoticích, všechny podrobnější informace

o těchto akcích dostanete včas.

Děkuji a těším se na společné prožitky s Vašimi dětmi!

Věra Nováková