Organizace posledních dvou dnů - dvojročí

18.12.2017 18:40

Dobrý večer!I

Zítra, tj. v úterý 19.12. 2017 jdeme na hudební vystoupení. Vybírali jsme 30,- Kč. Sraz máme před školou, děti si odloží tašky a brusle do šatních skříněk, nebudou se převlékat, nepůjdou do školy a počkají na vyučující před budovou školy. Odcházet budeme společně v 8.00 h. Po cca hodinovém vystoupení se vrátíme na  výuku a nasvačíme se. Bruslení tedy děti stihnou, bude probíhat jako každé úterý 4. a 5. vyuč. hodinu.

Ve středu 20.12. 2017 budeme mít první blok společně v našem dvojročí, uděláme si vánoční atmosféru s předáváním dárečků, včetně malého občerstvení.

Každý prosím přinese: malý zabalený dárek do hodnoty 50,- Kč bez jmenovky, něco málo cukroví, popř. tyčinky, sušenky, hudební nástroj + nacvičenou skladbu. Děkujeme!

Po velké přestávce budeme společně s ostatními žáčky MOJ a MOZ na chodbě oslavovat Vánoce.

Přejeme i Vám krásné předvánoční dny!

S pozdravem

Věra Nováková