On - line výuka Teams

18.10.2020 13:10

Ahoj děti v pondělí v 11 hodin budeme mít zkušební výuku přes teams, možná, že se budeme muset rozdělit na dvě skupiny, ale to doladíme až podle toho, jak to půjde.Úkoly budu i nadále zadávat přes webovky tak, jak jsme zvyklí. Vyhotovené je posílejte opět na mail nebo přes WhatsApp. Pokud tyto možnosti nemůžete využít, můžete je donést fyzicky do školy vždy v pátek v 10 hodin k okénku u rampy. Já je opravím a v pondělí si je tam budete moci zase vyzvednout. Kdo nemá možnost se zúčastnit videohodiny v Teamsu, může se se mnou spojit vždy po skončení této hodiny, v pondělí tedy od 12 do 12:45. Připomínám, že plnění úkolů je povinné. Pro vysvětlení: On -line výuka se dělí na 2 části - synchronní - videohodina  a asynchronní - zadávání úkolů k vypracování. Děkuji všem za spolupráci a pochopení dané situace, doufejme a přejme si , že se budeme moci sejít opět 2. 11. ve škole. Přeji hezký zbytek víkendu.