Matematika na 25.5. - 29.5.2020

25.05.2020 13:43

Milí sedmáci,

minulý týden jste se naučili sestrojit graf přímé a nepřímé úměrnosti. Ti, kteří mi poslali DÚ, látku pochopili a já mám z toho opravdu radost a moc vás chválím:-) Sedmi žákům jsem úkol vrátila k opravě, tak mi ho, prosím, co nejrychleji pošlete. Bohužel ale stále někteří z vás domácí úkoly a testy neplní. (Na konci školního roku, který se blíží, vás budu muset ohodnotit a výsledky vaší práce během distanční výuky budou tvořit třetinu vaší výsledné známky.)

Práci na tento týden máte v přiloženém souboru.

Matematika_na_25_29.docx (14618)

Mějte se hezky, rozdělte si práci na 4 dny, a protože vím, že je práce na tento týden náročná, pokud byste potřebovali mou pomoc, napište nebo zavolejte, pošlu odkaz a zkusíme to spolu přes počítač. B.K.:-)