Matematika na 14.4. - 17.4.2020

13.04.2020 23:49

Milí sedmáci,

opět děkuji těm, kteří mi poslali spočítané příklady a vyplnili testy. Opravdu si zasloužíte velkou pochvalu:-) Kdybychom byli ve škole, měli bychom tento týden pouze tři hodiny, takže vám tentokrát práce zadám méně.

1. Do školního sešitu vyřešte příklady z učebnice číslo 2 - oranžové - str. 20 / cvič. 6, 7, 8; str. 21 / cvič. 9, 10, 11, 13, 14. Tyto příklady mi nemusíte posílat, ALE pokud si nebudete vědět rady, nebudete si jistí nebo budete chtít pro vlastní klid příklady zkontrolovat, pošlete mi je nebo napište (mail, SMS), abychom se domluvili na jejich vysvětlení.

2. Na stránkách společnosti Scio jsem pro vás připravila test na zlomky. (Vaše výsledky opět uvidím.:-) Kdo ještě nemá přístupové údaje, napište mi prosím mail a já vám je pošlu.

3. Ti, kterým jsem vrátila úkoly k opravě, opravte je prosím a znovu mi je pošlete. Kdo ještě neposlal 2. úkol, napište ho prosím a také pošlete. Kdo ještě nevyřešil předchozí 2 testy na Sciu, napravte to.

Mějte se moc pěkně a stále platí nabídka, že pokud budete potřebovat jakoukoliv podporu, napište mi, zavolejte nebo SMSkujte. (Kontakt najdete na našich stránkách - záložka Kontakty.) B.K. :-)