Informace pro rodiče žáků

15.05.2020 06:23

Prosím rodiče o přeposílání prací žáků na můj mail nebo odevzdání podepsaných sešitů, listů apod. do školy. Vždy ve středu a v pondělí dopoledne zadní vchod školy. Předem moc děkuji. Potřebuji podklady ke klasifikaci. Od 25. 5. můžete kontaktovat i paní učitelky ze ŠD, abyste se dostali k bačkůrkám ve družině. Já budu také od 25. 5. od 7 hodin ve škole a mohu ráno vydat věci dětem.Ráda si převezmu práce dětí z domova.Nezapomeňte mi přeposlat dotazníky o docházce dětí od 25. 5. Musím 18. 5. informovat vedení školy.Děkuji. Vodolánová. Všechny žáky zdravím, těším se na shledání s některými už 25. 5. Pro ostatní plat dále sledovat stránky třídy, aby pokračovali ve výuce. Knihy a pracovní sešity opatrujte, v září se odevzdávají učebnice za 2. ročník.