Informace k období distanční výuky

13.10.2020 21:00

Sběr

Sběr tento týden i přes koronavirové komplikace nadále probíhá až do pátku. Před školou je sběrný kontejner, dá se dojet až k němu a papír tam vhodit. Lístek s váhou mi potom můžete poslat po svém dítěti, až přijdeme do školy. Nebo mi jej ofoťte a pošlete soukromě přes WA. Děkuji

 

Jídelna

Po dobu distanční výuky mají děti do 30.10. automaticky odhlášené obědy. Pokud byste pro dítě obědy v době online výuky chtěli, můžete si jídlo přihlásit. Na oběd přijdete s vlastním nádobím a konzumaci jídla musíte nechat na doma. V jídelně děti (žáci) jíst nesmí, ale brát obědy domů je možné.

AJ

Paní učitelka Léblová vám na web této třídy vloží dokument -  lístek, který jsem dětem rozdávala na začátku září. Jsou na něm pokyny ohledně výuky Aj, ale je zde i telefonní číslo přímo na paní učitelku. Dotazy ohledně synchronní online výuky směřujte, prosím, přímo k ní. Děkuji.

 

Info k distanční výuce:

Děti dnes přinesly domů všechny pracovní sešity a učebnice, se kterými můžeme pracovat.

Lavičník:

V Lavičníku (Deníku) mají děti nalepené pracovní listy, které jsem chtěla v průběhu října v rámci prezenční výuky společně ve škole s dětmi dodělat. S listy budeme postupně pracovat během těchto 8 dnů distanční výuky. Listy mají jména a) mráčkový  b)hvězdičkový  c) pejskový 

d)lístečkový – holky, kluci   e)lístečkový – zvířata u nás, zvířata v cizině

Tyto názvy budu používat v Teams aplikaci při zadávání úkolů.

Rubínka:

Tam jsou stránky k procvičování přímo samotného písmenka, tady budu potřebovat rodičovskou pomoc, ale podrobněji se k tomu vyjádřím, až budu zadávat úkoly, či při samotné synchronní online výuce.

Barevné počítání (Myšky):

Děti již vybarvily dost stránek s obrázkovým počítáním a vybarvováním. Ale potřebuji, aby k daným příkladům, na základě jejichž výpočtu děti volily barvy, dopsaly i výsledek daného příkladu. Mám neblahou zkušenost z předchozích tříd, že děti barvy někdy „opisovaly“ podle barev svého souseda v lavici. Takže – dohlédněte, prosím, na to, aby k příkladům dopsaly výsledky. Ale to není potřeba hned, mohou na tom pracovat do 2. listopadu. Děkuji

Distanční výuka pro 8 pracovních dní karanténních opatření (14.10. – 23.10):

 1. Asynchronní online výuka:

Čtvrtek a pátek tohoto týdne – zadám úkoly v takzvané asynchronní online výuce. Pokyny dostanete v Teamsu a na webových stránkách třídy.

 1. Synchronní online výuka + následná asynchronní výuka (videochaty + zasílání pokynů, úkolů)

Od pondělí 19.10 nabízím synchronní online výuku v těchto časech:

8.30 – 9.15, 9.15 – 10.00, 10.00 – 10.45

Prosím, dohodněte se, kdo by o synchronní online výuku měl zájem, a domluvte se, který čas by vám nejlépe vyhovoval.

Zkoušku spojení můžeme zkusit v pátek k večeru, dejte mi, prosím, do té doby vědět, kolik vás bude a kdy to bude. Děkuji

UPOZORŇUJI, ŽE SYNCHRONNÍ ONLINE VÝUKA NENÍ PRO ŽÁKY PRVNÍCH ROČNÍKŮ POVINNÁ A JE ZCELA V KOMPETENCI VYUČUJÍCÍHO, ZDA SYNCHRONNÍ VÝUKU BUDE PROVÁDĚT, ČI NE. NAŠE ŠKOLNÍ INTERNÍ NAŘÍZENÍ VYCHÁZÍ Z MANUÁLU MINISTERSTVA ŠKOLSTVÍ A V TOMTO PŘÍPADĚ (U PRVNÍCH ROČNÍKŮ) NENÍ VÝSLOVNĚ PSÁNO, ŽE BY ONLINE VÝUKA (FACE TO FACE) BYLA POVINNÁ PRO VŠECHNY ŽÁČKY.

 1. Konzultace před školou

V případě, že byste potřebovali poradit s úkoly či dovysvětlit látku, mohu, po předchozí domluvě, dojít kolem 11 hodin před školu. Mohu se zde setkat s maximálně 5 lidmi (dětmi)

 1. Bohužel avízované info, že budu moci posílat pokyny přes WA, nemohu uskutečnit ze zdravotních důvodů. Budu pokyny posílat pouze přes Teams a web třídy. Děkuji za pochopení.

Úkoly a pokyny na zítřejší práci pošlu zítra ráno. Kdo by se chtěl se mnou osobně na čemkoliv domluvit, od 8.00 – do 10.30 budu ve škole, odkud vám zítřejší pokyny budu posílat. Děkuji za pochopení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sběr

Sběr tento týden i přes koronavirové komplikace nadále probíhá až do pátku. Před školou je sběrný kontejner, dá se dojet až k němu a papír tam vhodit. Lístek s váhou mi potom můžete poslat po svém dítěti, až přijdeme do školy. Nebo mi jej ofoťte a pošlete soukromě přes WA. Děkuji

 

Jídelna

Po dobu distanční výuky mají děti do 30.10. automaticky odhlášené obědy. Pokud byste pro dítě obědy v době online výuky chtěli, můžete si jídlo přihlásit. Na oběd přijdete s vlastním nádobím a konzumaci jídla musíte nechat na doma. V jídelně děti (žáci) jíst nesmí, ale brát obědy domů je možné.

AJ

Paní učitelka Léblová vám na web této třídy vloží dokument -  lístek, který jsem dětem rozdávala na začátku září. Jsou na něm pokyny ohledně výuky Aj, ale je zde i telefonní číslo přímo na paní učitelku. Dotazy ohledně synchronní online výuky směřujte, prosím, přímo k ní. Děkuji.

 

Info k distanční výuce:

Děti dnes přinesly domů všechny pracovní sešity a učebnice, se kterými můžeme pracovat.

Lavičník:

V Lavičníku (Deníku) mají děti nalepené pracovní listy, které jsem chtěla v průběhu října v rámci prezenční výuky společně ve škole s dětmi dodělat. S listy budeme postupně pracovat během těchto 8 dnů distanční výuky. Listy mají jména a) mráčkový  b)hvězdičkový  c) pejskový 

d)lístečkový – holky, kluci   e)lístečkový – zvířata u nás, zvířata v cizině

Tyto názvy budu používat v Teams aplikaci při zadávání úkolů.

Rubínka:

Tam jsou stránky k procvičování přímo samotného písmenka, tady budu potřebovat rodičovskou pomoc, ale podrobněji se k tomu vyjádřím, až budu zadávat úkoly, či při samotné synchronní online výuce.

Barevné počítání (Myšky):

Děti již vybarvily dost stránek s obrázkovým počítáním a vybarvováním. Ale potřebuji, aby k daným příkladům, na základě jejichž výpočtu děti volily barvy, dopsaly i výsledek daného příkladu. Mám neblahou zkušenost z předchozích tříd, že děti barvy někdy „opisovaly“ podle barev svého souseda v lavici. Takže – dohlédněte, prosím, na to, aby k příkladům dopsaly výsledky. Ale to není potřeba hned, mohou na tom pracovat do 2. listopadu. Děkuji

 

Distanční výuka pro 8 pracovních dní karanténních opatření (14.10. – 23.10):

 1. Asynchronní online výuka:

Čtvrtek a pátek tohoto týdne – zadám úkoly v takzvané asynchronní online výuce. Pokyny dostanete v Teamsu a na webových stránkách třídy.

 1. Synchronní online výuka + následná asynchronní výuka (videochaty + zasílání pokynů, úkolů)

Od pondělí 19.10 nabízím synchronní online výuku v těchto časech:

8.30 – 9.15, 9.15 – 10.00, 10.00 – 10.45

Prosím, dohodněte se, kdo by o synchronní online výuku měl zájem, a domluvte se, který čas by vám nejlépe vyhovoval.

Zkoušku spojení můžeme zkusit v pátek k večeru, dejte mi, prosím, do té doby vědět, kolik vás bude a kdy to bude. Děkuji

UPOZORŇUJI, ŽE SYNCHRONNÍ ONLINE VÝUKA NENÍ PRO ŽÁKY PRVNÍCH ROČNÍKŮ POVINNÁ A JE ZCELA V KOMPETENCI VYUČUJÍCÍHO, ZDA SYNCHRONNÍ VÝUKU BUDE PROVÁDĚT, ČI NE. NAŠE ŠKOLNÍ INTERNÍ NAŘÍZENÍ VYCHÁZÍ Z MANUÁLU MINISTERSTVA ŠKOLSTVÍ A V TOMTO PŘÍPADĚ (U PRVNÍCH ROČNÍKŮ) NENÍ VÝSLOVNĚ PSÁNO, ŽE BY ONLINE VÝUKA (FACE TO FACE) BYLA POVINNÁ PRO VŠECHNY ŽÁČKY.

 1. Konzultace před školou

V případě, že byste potřebovali poradit s úkoly, či dovysvětlit látku, mohu, po předchozí domluvě, dojít kolem 11 hodin před školu. Mohu se zde setkat s maximálně 5 lidmi (dětmi)

 1. Bohužel avízované info, že budu moci posílat pokyny přes WA, nemohu uskutečnit ze zdravotních důvodů. Budu pokyny posílat pouze přes Teams a web třídy. Děkuji za pochopení.

Úkoly a pokyny na zítřejší práci, pošlu zítra ráno. Kdo by chtěl se mnou osobně mluvit, od 8.00 – do 10.30 budu ve škole, odkud vám pokyny pošlu. Děkuji za pochopení.

 

 

Sběr

Sběr tento týden i přes koronavirové komplikace nadále probíhá až do pátku. Před školou je sběrný kontejner, dá se dojet až k němu a papír tam vhodit. Lístek s váhou mi potom můžete poslat po svém dítěti, až přijdeme do školy. Nebo mi jej ofoťte a pošlete soukromě přes WA. Děkuji

 

Jídelna

Po dobu distanční výuky mají děti do 30.10. automaticky odhlášené obědy. Pokud byste pro dítě obědy v době online výuky chtěli, můžete si jídlo přihlásit. Na oběd přijdete s vlastním nádobím a konzumaci jídla musíte nechat na doma. V jídelně děti (žáci) jíst nesmí, ale brát obědy domů je možné.

AJ

Paní učitelka Léblová vám na web této třídy vloží dokument -  lístek, který jsem dětem rozdávala na začátku září. Jsou na něm pokyny ohledně výuky Aj, ale je zde i telefonní číslo přímo na paní učitelku. Dotazy ohledně synchronní online výuky směřujte, prosím, přímo k ní. Děkuji.

 

Info k distanční výuce:

Děti dnes přinesly domů všechny pracovní sešity a učebnice, se kterými můžeme pracovat.

Lavičník:

V Lavičníku (Deníku) mají děti nalepené pracovní listy, které jsem chtěla v průběhu října v rámci prezenční výuky společně ve škole s dětmi dodělat. S listy budeme postupně pracovat během těchto 8 dnů distanční výuky. Listy mají jména a) mráčkový  b)hvězdičkový  c) pejskový 

d)lístečkový – holky, kluci   e)lístečkový – zvířata u nás, zvířata v cizině

Tyto názvy budu používat v Teams aplikaci při zadávání úkolů.

Rubínka:

Tam jsou stránky k procvičování přímo samotného písmenka, tady budu potřebovat rodičovskou pomoc, ale podrobněji se k tomu vyjádřím, až budu zadávat úkoly, či při samotné synchronní online výuce.

Barevné počítání (Myšky):

Děti již vybarvily dost stránek s obrázkovým počítáním a vybarvováním. Ale potřebuji, aby k daným příkladům, na základě jejichž výpočtu děti volily barvy, dopsaly i výsledek daného příkladu. Mám neblahou zkušenost z předchozích tříd, že děti barvy někdy „opisovaly“ podle barev svého souseda v lavici. Takže – dohlédněte, prosím, na to, aby k příkladům dopsaly výsledky. Ale to není potřeba hned, mohou na tom pracovat do 2. listopadu. Děkuji

 

Distanční výuka pro 8 pracovních dní karanténních opatření (14.10. – 23.10):

 1. Asynchronní online výuka:

Čtvrtek a pátek tohoto týdne – zadám úkoly v takzvané asynchronní online výuce. Pokyny dostanete v Teamsu a na webových stránkách třídy.

 1. Synchronní online výuka + následná asynchronní výuka (videochaty + zasílání pokynů, úkolů)

Od pondělí 19.10 nabízím synchronní online výuku v těchto časech:

8.30 – 9.15, 9.15 – 10.00, 10.00 – 10.45

Prosím, dohodněte se, kdo by o synchronní online výuku měl zájem, a domluvte se, který čas by vám nejlépe vyhovoval.

Zkoušku spojení můžeme zkusit v pátek k večeru, dejte mi, prosím, do té doby vědět, kolik vás bude a kdy to bude. Děkuji

UPOZORŇUJI, ŽE SYNCHRONNÍ ONLINE VÝUKA NENÍ PRO ŽÁKY PRVNÍCH ROČNÍKŮ POVINNÁ A JE ZCELA V KOMPETENCI VYUČUJÍCÍHO, ZDA SYNCHRONNÍ VÝUKU BUDE PROVÁDĚT, ČI NE. NAŠE ŠKOLNÍ INTERNÍ NAŘÍZENÍ VYCHÁZÍ Z MANUÁLU MINISTERSTVA ŠKOLSTVÍ A V TOMTO PŘÍPADĚ (U PRVNÍCH ROČNÍKŮ) NENÍ VÝSLOVNĚ PSÁNO, ŽE BY ONLINE VÝUKA (FACE TO FACE) BYLA POVINNÁ PRO VŠECHNY ŽÁČKY.

 1. Konzultace před školou

V případě, že byste potřebovali poradit s úkoly, či dovysvětlit látku, mohu, po předchozí domluvě, dojít kolem 11 hodin před školu. Mohu se zde setkat s maximálně 5 lidmi (dětmi)

 1. Bohužel avízované info, že budu moci posílat pokyny přes WA, nemohu uskutečnit ze zdravotních důvodů. Budu pokyny posílat pouze přes Teams a web třídy. Děkuji za pochopení.

Úkoly a pokyny na zítřejší práci, pošlu zítra ráno. Kdo by chtěl se mnou osobně mluvit, od 8.00 – do 10.30 budu ve škole, odkud vám pokyny pošlu. Děkuji za pochopení.

 

 

Sběr

Sběr tento týden i přes koronavirové komplikace nadále probíhá až do pátku. Před školou je sběrný kontejner, dá se dojet až k němu a papír tam vhodit. Lístek s váhou mi potom můžete poslat po svém dítěti, až přijdeme do školy. Nebo mi jej ofoťte a pošlete soukromě přes WA. Děkuji

 

Jídelna

Po dobu distanční výuky mají děti do 30.10. automaticky odhlášené obědy. Pokud byste pro dítě obědy v době online výuky chtěli, můžete si jídlo přihlásit. Na oběd přijdete s vlastním nádobím a konzumaci jídla musíte nechat na doma. V jídelně děti (žáci) jíst nesmí, ale brát obědy domů je možné.

AJ

Paní učitelka Léblová vám na web této třídy vloží dokument -  lístek, který jsem dětem rozdávala na začátku září. Jsou na něm pokyny ohledně výuky Aj, ale je zde i telefonní číslo přímo na paní učitelku. Dotazy ohledně synchronní online výuky směřujte, prosím, přímo k ní. Děkuji.

 

Info k distanční výuce:

Děti dnes přinesly domů všechny pracovní sešity a učebnice, se kterými můžeme pracovat.

Lavičník:

V Lavičníku (Deníku) mají děti nalepené pracovní listy, které jsem chtěla v průběhu října v rámci prezenční výuky společně ve škole s dětmi dodělat. S listy budeme postupně pracovat během těchto 8 dnů distanční výuky. Listy mají jména a) mráčkový  b)hvězdičkový  c) pejskový 

d)lístečkový – holky, kluci   e)lístečkový – zvířata u nás, zvířata v cizině

Tyto názvy budu používat v Teams aplikaci při zadávání úkolů.

Rubínka:

Tam jsou stránky k procvičování přímo samotného písmenka, tady budu potřebovat rodičovskou pomoc, ale podrobněji se k tomu vyjádřím, až budu zadávat úkoly, či při samotné synchronní online výuce.

Barevné počítání (Myšky):

Děti již vybarvily dost stránek s obrázkovým počítáním a vybarvováním. Ale potřebuji, aby k daným příkladům, na základě jejichž výpočtu děti volily barvy, dopsaly i výsledek daného příkladu. Mám neblahou zkušenost z předchozích tříd, že děti barvy někdy „opisovaly“ podle barev svého souseda v lavici. Takže – dohlédněte, prosím, na to, aby k příkladům dopsaly výsledky. Ale to není potřeba hned, mohou na tom pracovat do 2. listopadu. Děkuji

 

Distanční výuka pro 8 pracovních dní karanténních opatření (14.10. – 23.10):

 1. Asynchronní online výuka:

Čtvrtek a pátek tohoto týdne – zadám úkoly v takzvané asynchronní online výuce. Pokyny dostanete v Teamsu a na webových stránkách třídy.

 1. Synchronní online výuka + následná asynchronní výuka (videochaty + zasílání pokynů, úkolů)

Od pondělí 19.10 nabízím synchronní online výuku v těchto časech:

8.30 – 9.15, 9.15 – 10.00, 10.00 – 10.45

Prosím, dohodněte se, kdo by o synchronní online výuku měl zájem, a domluvte se, který čas by vám nejlépe vyhovoval.

Zkoušku spojení můžeme zkusit v pátek k večeru, dejte mi, prosím, do té doby vědět, kolik vás bude a kdy to bude. Děkuji

UPOZORŇUJI, ŽE SYNCHRONNÍ ONLINE VÝUKA NENÍ PRO ŽÁKY PRVNÍCH ROČNÍKŮ POVINNÁ A JE ZCELA V KOMPETENCI VYUČUJÍCÍHO, ZDA SYNCHRONNÍ VÝUKU BUDE PROVÁDĚT, ČI NE. NAŠE ŠKOLNÍ INTERNÍ NAŘÍZENÍ VYCHÁZÍ Z MANUÁLU MINISTERSTVA ŠKOLSTVÍ A V TOMTO PŘÍPADĚ (U PRVNÍCH ROČNÍKŮ) NENÍ VÝSLOVNĚ PSÁNO, ŽE BY ONLINE VÝUKA (FACE TO FACE) BYLA POVINNÁ PRO VŠECHNY ŽÁČKY.

 1. Konzultace před školou

V případě, že byste potřebovali poradit s úkoly, či dovysvětlit látku, mohu, po předchozí domluvě, dojít kolem 11 hodin před školu. Mohu se zde setkat s maximálně 5 lidmi (dětmi)

 1. Bohužel avízované info, že budu moci posílat pokyny přes WA, nemohu uskutečnit ze zdravotních důvodů. Budu pokyny posílat pouze přes Teams a web třídy. Děkuji za pochopení.

Úkoly a pokyny na zítřejší práci, pošlu zítra ráno. Kdo by chtěl se mnou osobně mluvit, od 8.00 – do 10.30 budu ve škole, odkud vám pokyny pošlu. Děkuji za pochopení.