Důležité informace

25.04.2018 13:04

Dobrý den!

Na včerejší schůzce jsem nezodpověděla několik dotazů, proto činím nyní.

1. Žáci 5.C, kteří zůstanou na ZŠ Sídliště Vlašim, budou pokračovat na 2. stupni společně v jedné třídě.
  2. Ti, kteří budou odcházet na gymnázium, si po rozhodnutí výběrového řízení na naší základní škole vyzvednou zápisový lístek a odevzdají ve stanoveném termínu.
  3. Rodiče, kteří zvažují přestup žáků na jinou základní školu, do konce školního roku ( červen 2018) vyplní příslušnou žádost o přestup na jinou školu, veškerá další komunikace proběhne mezi příslušnými školami.
  4. Prosba o pomoc studentce, která žádala rodiče 5. tříd o vyplnění dotazníku, který má být podkladem pro její bakalářskou práci - přeposílám:

Milí rodiče,

studentka pedagogiky, která má zcela specifické téma své
bakalářské práce, se na nás obrátila s žádostí o pomoc s vyplněním dotazníku.
Vše podstatné je uvedeno v úvodu dotazníku.

Pokud byste mohli být nápomocni, bylo by to pro ni velmi prospěšné.
Ráda se s námi poté podělí o výsledky své práce.

Moc děkuji za případnou spolupráci.                                   Irena Sisrová