Domácí úkoly 23. - 27. 3. 2020

21.03.2020 15:56

Tak se opět připomínám. Doufám, že jste všichni zdraví, plní elánu ve snaze po novém vědění a úkoly jste v minulém týdnu zvládli. Hodně sil do nového týdne, rodičům pevné nervy a Vy moji špunti nezlobte a poslouchejte.

Český jazyk: Písanka strana 4 - 5; učebnice str. 73 -78 / opakování vyjmenovaných slov po P proběhněte ústně/,v pracovním sešitě vypracujte na str. 20 cv. 1, 2, 1; pokračujte na listě s doplň. cv. /každý den jedno,     pondělí - pátek/; na příští týden si dopředu natrénujte pádové otázky - uč. 70

Matematika: PS I. díl str. 28, 29; PS II. díl str 4; minutovky str. 8 - 9; založte si, prosím, jeden sešit na ČJ i M  /nebo volné papíry shromažďujte / a vypracujte písemně z učebnice str. 86 cv. 2, 4 opakování zaokrouhlování;

Náš svět: ZAČNI HNED V PONDĚLÍ  -  PS str. 39 - každý den zapiš datum a značku pro počasí toho dne a stranu vypracuj, zopakuj si roční období, měsíce ;  do sešitu na Náš svět si zapiš datum, nadpis "Sluneční soustava" a vypiš si jednotlivé planety naší soustavy, připoj obrázek planety, která se ti nejvíce líbí; na str. 42 najdeš opakování - stranu vypracuj, pokud možno samostatně. Žádám rodiče, aby tuto práci oznámkovali.

Těším se na brzkou shledanou a přeji pevné zdraví Markéta Vokálová