Domácí příprava

28.04.2020 08:41

Dobré ráno, opět se zde po týdnu hlásím s dalšími instrukcemi ohledně výuky. Velká většina z vás se mnou velmi dobře spolupracujete, za což vám opět děkuji. Posíláte splněné úkoly mailem nebo přes mobil, já se snažím vše zkontrolovat a odpovědět vám, pravda, není to hned tentýž den, nedá se to stihnout. Stále ale ještě nemám žádné info o domácí přípravě asi od 5 žáků, chápu, že můžete mít třeba problém v přístupu na internet. Nabízím tedy další možnost, každé pondělí jsem ve škole a můžete tam hotové úkoly přinést, protože není umožněn přístup do školy, umístím k zadnímu vchodu krabici s označením naší třídy (9:30 až 10:30) , kam můžete dát splněné úkoly, pokud se mnou v tuto dobu budete chtít mluvit osobně, zavolejte mi na mobil a já sejdu dolů. Dále se pak chci vyjádřit k on-line systému umimeto.org. Jsou zde přihlášeny necelé 2 třetiny žáků, nechávám zatím na vaší dobrovolnosti práci v tomto systému. Mně se objeví, kdy žák pracoval, jaké si zvolil téma a cvičení, jaké úrovně dosáhl a jak dlouho pracoval. Závěrem chci ještě jednou poděkovat za vaši obětavost a spolupráci. Mějte se hezky a opatrujte se.