Balíme na výlet!

07.06.2019 18:29

Školní výlet Vrabov

Termín: středa 19.6. –  pátek 21.6.2017

Cena: záloha 1500,- Kč

Osada Vrabov je v přírodě, v blízkosti Českého Šternberka. Objekt letního tábora je vybaven standartním sociálním zařízením včetně teplé vody pro večerní koupání. Pro sportovní aktivity je k dispozici hřiště na kopanou, odbíjenou, nohejbal, vlastní bazén nebo stolní tenis. Informace jsou dostupné na: https://ldt-vrabov.cz/

Cena zahrnuje ubytování ve srubech a stravu formou plné penze v rozsahu snídaně, přesnídávka, oběd, svačina a večeře a pitný režim po celý den. Začínáme ve středu obědem, končíme v pátek obědem. Dále je v záloze započítána doprava autobusem a vstupné na hrad Český Šternberk a do jeho hladomorny. Pokud zvažujete další individuální kapesné, naprosto stačí drobné na zmrzlinu nebo pohled.

S sebou je kromě vhodného oblečení, obuvi a hygienických potřeb nutné přibalit krém na opalování a repelent (areál je v lese). Při výběru oblečení prosím zohledněte, že jedeme do přírody, nikoliv na módní přehlídku. Upozorňuji, že pokud dítě s sebou poveze jakoukoliv elektroniku či cennosti, nese za ně zodpovědnost pouze a výlučně vaše dítě. Používání mobilních telefonů bude během výletu omezeno krátkým časovým intervalem, nejedeme hrát hry na mobilu ani natáčet videa na youtube. V případě potřeby můžete kdykoliv volat na můj mobil!

Dále dětem s sebou dejte malý batůžek a láhev na pití na výlety. Pro plánované hry bychom potřebovali látkový šátek (plínu, hadr). Baterka dle vašeho zvážení a bojácnosti dětí. Areál je v noci osvícený, na chatkách jsou lampičky. V případě předpovědi deštivého počasí jsou vítány karty či jiné deskové hry.

Po dohodě se správcem areálu jsem přehodnotila situaci ohledně lůžkovin a prosím, aby si děti s sebou vzali spacák. Na místě pak dostaneme prostěradlo a polštář s povlakem.

Pokud bere dítě léky, je třeba mi předat jejich písemný rozpis a dávkování. Stejně tak prosím o písemnou informaci ohledně alergií či jiných zdravotních omezeních či rizicích.  Pro případ nutnosti lékařského ošetření potřebujeme kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Kopii si od všech vyberu již ve škole v úterý 18.6.

Sraz k odjezdu z Vlašimi je ve středu v 8:10 na zastávce u LTD. Zpátky z Vrábova odjíždíme ve 14:00, tzn. ve Vlašimi budeme do 15:00.

Děkuji. Vondráková