Angličtina

11.11.2020 11:00
Shrnutí dnešní hodiny AJ: pracovali jsme s učebnicí (str. 12-13), učili se nová slovíčka (školní potřeby - a bag = taška, batoh, a book = kniha, sešit, a ruler = pravítko, a pencil = tužka, a pen = pero, a pencil-case = penál) a zpívali jsme všechny písničky a básničky, které už umíme (texty najdete v uč. str. 70). Domácí úkoly máte následující:

DÚ 1 - zkusit nahrát (na telefon) písničku z učebnice a poslat do chatu nebo na e-mail: eva.leblova@zssidliste.cz - texty tedy jsou na str. 70 v učebnici (barevná) a nahrávky buď na webu: https://elt.oup.com/student/happyhouse/level1/?cc=global&selLanguage=en nebo ke stažení celé CD k učebnici (všechny nahrávky, i z PS - musíte hledat správné číslo nahrávky) zde: https://elt.oup.com/student/happyhouse/audio?cc=cz&selLanguage=cs (CD k učebnici Happy House 1 New Edition)

DÚ 2 - PS str. 10 - vybarvit všechny obrázky a zopakovat slovíčka (zakroužkováno: 1 pencil, 2 bag, 3 ruler, 4 pencil-case, 5 book, 6 pen)

DÚ 3 - do pátku 13.11. odevzdat PS (vyplněný do str. 10) do výdejního okénka v Montessori (zadní vchod do školy, okno vedle vstupu do Montessori - denně od 7,30-12, příp. provozní dobu najdete na webu školy).
Moc děkuji za spolupráci a těším se na videa a nahrávky! :)
E. L.