Angličtina

20.10.2020 16:00

Hi, children! Dnes jsme si během online hodiny zazpívali písničku (The Happy House Song) a zopakovali jsme si, kdo nás provází učebnicí - jména postaviček (hráli jsme bingo s vystřihanými obrázky, můžete procvičovat i doma). Zopakovali jsme si pozdravy (Hello! x Goodbye!) a zazpívali si The hello song. Znovu jsme si povídali o nové myšce Rodneym a hledali jsme v první lekci obrázky, které Rodney ukazuje (uč. str. 4 - mum, str. 8 - dad a str. 10 - Daisy) - v pracovním sešitě na str. 8 jsme začali první cvičení (Find and draw - děti dokončí za DÚ). A na závěr jsme procvičili frázi Who´s this? - říkanka na str. 8 v učebnici. Během prázdnin si děti mohou opakovat slovní zásobu (na webu - hry, písničky a říkanky, pomocí kartiček, v PS, ...) a mohou si také dovyplnit pracovní sešit (+ vybarvit obrázky) na str. 2 - 8 (na str. 8 je závěrečné hodnocení na konci lekce - doporučuji vypracovat pod dohledem a pokud dítě zvládne, vybarví si domeček na konci řádku). Pevně doufám, že se brzy budeme moci vidět naživo, moc se na všechny děti těším! Užijte si prázdniny, jak nejlépe to v aktuální situaci jde! E. L.