3. září začínáme!

30.08.2018 20:53

V pondělí 3. září 2018 bude vyučování pouze první 2 hodiny. Děti se hned ráno budou přezouvat. Nezapomeňte jim prosím dát s sebou přezůvky již první den. Do šaten půjdou po levém schodišti, kde najdou svou skříňku označenou jménem a dají si do ní boty. V 8:00 skříňky společně uzamkneme a děti si převezmou klíče.

Zvažte prosím, zda je nutné, abyste své děti vozili během prvních dnů do školy autem. Kvůli stavebním pracem, které aktuálně probíhají v okolí školy, očekáváme bohužel velké dopravní komplikace. Nejedná se pouze o výstavbu kruhového objezdu u Billy, ale i o budování sjezdu z Třídy politických vězňů k zimnímu stadionu a s tím související asfaltování ulice Na Lukách.

S výjimkou pondělí, končí vyučování během prvního týdne vyučování ve 12:35. Od 10.9. pak již vyučování pokračuje dle rozvrhu.