Třídní učitelka: Ing.Eva Sechovcova

Motto: "Jeden za všechny, všichni za jednoho!" A. Dumas

Vítejte na třídních stránká 8.A

4. září 2017 jsem se poprvé setkala s 8.A  - třídou složenou ze 17 žáků /odešli tři žáci - Kristýna, Žofie, David/. Pro obě strany je to změna, ale doufám, že společná práce nám půjde. Držte nám pěsti a nabídněte i pomocnou ruku. Za třídu i za mě děkuji.

Plán akcí pro letošní školní rok 2017/18:

září - dějepisná exkurze na zámek Jemniště

Dne 27.9. jsme se zúčastnili dějepisné exkurze na zámku Jemniště. Zde jsme se dozvěděli hodně zajímavých informací, navštívili zámek i zámecké zahrady. Exkurze se nám libila. Žáci třidy 8.A

říjen - Dny na záchranu života

2.10. se žáci zúčastnili teoretické a praktické výuky při záchraně lidského života, v případě popálení a dušení. Žáci si nejen zopakovali teorii, ale i prakticky si mohli vyzkoušet, jak postupovat při zástavě srdce nebo dušení nebo když dojde k popálení. Nakonec navštívili vůz záchranné služby a vyzkoušeli si, jak pracovat a co použít při záchraně zraněného člověka. Žáci mě mile překvapili znalostmi i přístupem k této akci.

13.10. - návštěva divadelního představení "Rebelové", připravilo Gymnázium Vlašim - cena 20,- Kč

duben - návštěva Národního divadla

květen - návštěva zámku Konopiště nebo jiného zajímavého místa /podle dohody/

Aktuality :

21.9. proběhla třídní schůzka

Žákyně - sportovkyně - Kája Cvrčková a Šárka Havlíčková se zůčastnily běhu "Naděje". Děkuji za reprezentaci naší třídy.

2. - 6.10. - sběr papíru, třída nasbírala 518 kg,12.místo

- probíhá sběr víček od pet lahví - ukončeno

30.11.třídní schůzka v 16:00 hodin,výstava a prodej adventních věnců,perničků,vanočních dekorací

jaro 2018 - připravuje se exkurze z předmětu fyzika /Liberec/ .

14.11. proběhlo foceni trídy