Třídní učitelka: Mgr. Světlana Doubková

Pokřik: "Školu máme rádi a úplně nejradši máme přestávky!"

9.A

My jsme třída 9.A a myslíme si, že jsme rok od roku lepší kolektiv. Patříme už mezi mazáky a pobíráme více rozumu (jak v čem a jak kdo).Jsme třída hrozně ukecaná, protože si máme stále co říct, bohužel učitelé to někdy nechápou. Když chceme dokážeme být i vzorní, ale je to málo kdy. Naše paní učitelka s námi má už třetí rok velikou trpělivost.  Jezdí s námi na různé výlety, které se nám moc líbí. V sedmé třídě jsme byli společně i na horách a cyklistických výletech. Na podzim okolo Vlašimi a na jaře na Českém Šternberku. Letos se těšíme, začneme plánovat další výlety  snad i vícedenní. I když to tak někdy nevypadá, jako třída se máme moc rádi a chceme si ty poslední dva roky na základce ještě užít. Ve třídě je nás 21 žáků a holky mají převahu, ale kluci si nenechají nic líbit.