Práce během vánočních prázdnin

18.12.2017 18:25

Dobrý den!

Vážení rodiče,

dnes jsem zadala žákům 4.C a 5.C / dvojročí /domáci práci během vánočních prázdnin. Vše jsem jim vysvětlila, potřebné informace mají zapsané v ŽK " Sdělení rodičům". Pokusím se však ještě jednou vše shrnout a vysvětlit i Vám.

Žáci dnes během vyučování dostali pracovní listy z matematiky a z českého jazyka. Mohli na nich pracovat celý 1. blok. Termín jejich odevzdání je po prázdninách.

Dále jsem jim uvedla, na které straně by měli přibližně být v pracovních sešitech Hravá čeština a Svět čísel v 16. týdnu školní docházky / tento předvánoční týden/, vše je uvedeno v ŽK. Když pracovali během hodin ve škole dle zadávaných pokynů, neměl by to pro ně být problém. Během vánočních prázdnin by měli ti, kteří jsou s prací za stanovenými stránkami, vypracovat 7 stan z matematiky a 7 stan z českého jazyka. Více není třeba, během ledna na pracovních sešitech zapracujeme společně během hodin. Děkujeme za pochopení a podporu!

Za všechny učitele a asistenty Vám přeji krásné Vánoce a v novém roce hodně zdraví, štěstí a pohody!

Na další spolupráci se těši

Věra Nováková