Lyžařský kurz

09.01.2017 08:00

V termínu 14. - 21. 1. 2017 proběhne lyžařský výcvikový kurz pro žáky 7. ročníků. Ubytováni budou v penzionu Cihelny, v oblasti Zadov na Šumavě. Odjezd je plánován na 8:30h. od ZŠ Sídliště a návrat kolem 13:00h. tamtéž. Veškeré další podrobnosti a informace žáci obdrželi od instruktorek Mgr. Jany Jeništové a Mgr. Jany Filipové. S sebou je nezbytně nutné následující: kartička pojišťovny (i ofocená kopie), bezinfekčnost (od rodičů), potvrzení o seřízení lyží (stačí od rodičů), léky i s rozpisem dávek, kapesné. Důrazně doporučujeme nebrat s sebou cenné věci - žáci si za své cennosti ručí sami. Veškeré doklady odevzdají žáci u autobusu před odjezdem! Prosím rodiče, aby ještě znovu s dětmi probrali vhodné a bezpečné chování během kurzu a zkontrolovali, že má žák s sebou sbaleno vše potřebné. Děkuji, Leblová.